Міжнародна наукова конференція до 100-річчя Омеляна Пріцака

29-31 травня 2019 року Науково-дослідний центр орієнталістики організовує міжнародну конференцію до 100-річчя Омеляна Пріцака

7 квітня 2019 року минуло 100 років від дня народження Омеляна Пріцака, професора Гамбурзького, Вашингтонського, Гарвардського, Київського університетів, засновника й першого директора Українського наукового інституту Гарвардського університету та Інституту сходознавства НАН України.

Окрім великого внеску у розвиток світової та української науки вчений зібрав унікальну наукову бібліотеку, котра разом з його архівом, меморіальною та мистецькою колекцією, з 2007 року зберігається в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» та використовується студентами та дослідниками України та закордону. З 2009 року в НаУКМА створено науково-дослідний центр орієнталістики імені О.Пріцака.

З метою вшанування пам'яті видатного вченого Центр орієнталістики імені Омеляна Пріцака в НаУКМА організовує конференцію, присвячену його науковій спадщині та колу його дослідницьких інтересів. Конференція відбудеться за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міжнародного благодійного фонду відродження Києво-Могилянської академії (ендавмент Фонду Михайла та Дарії Ковальських), Києво-Могилянської Фундації Америки та Української асоціації юдаїки. Склад доповідачів уже сформовано, програму невдовзі буде опубліковано на сайті конференції

Для участі в конференції просимо заповнити анкету.