Про нас

Новини

Публікації

Конференції

Дослідження

Міжнародний симпозіум в університеті Хоккайдо

21-22 лютого 2023 року в японському місті Саппоро відбувся міжнародний симпозіум «Стратегії виживання України та Росії: рік від початку війни», яку організував Слов’янсько-Євразійський дослідницький центр Університету Хоккайдо під егідою Міністерства Освіти Японії.

Детальніше...

Бібліографія про колекцію Омеляна Пріцака

Центр орієнталістики розпочав укладання переліку публікацій, у яких тим чи іншим чином було використано книжкову та архіву колекції Омеляна Пріцака, що зберігаються в Науковій бібліотеці НаУКМА. Цей перелік публікацій включає загальні огляди колекції, дослідження її окремих частин чи одиниць зберігання, праці, у яких використано архівні документи, а також публікації повних текстів документів.

Детальніше...

Лекції Омеляна Пріцака з історії України доступні онлайн

Науковий центр орієнталістики імені Омеляна Пріцака, Наукова бібліотека НаУКМА спільно з Канадським інститутом українських студій представляють онлайн публікацію силабусу та лекцій Омеляна Пріцака з курсу середньовічної та ранньомодерної історії України.

  

Детальніше...

Нові документи в архівній колекції Омеляна Пріцака

Архівна колекція Омеляна Пріцака поповнилася е-копіями листівок Володимира Державина до Омеляна Пріцака, оригінали яких зберігаються в архіві Українського Вільного Університету у Мюнхені. Листовне спілкування О. Пріцака з українським літературознавцем, поетом, членом Наукового Товариства Шевченка та Української Вільної Академії Наук В. Державиним (1899-1964) датується 1950-м роком. Дякуємо Андрію Портнову, професору Europa-Universität Viadrina  Frankfurt (Oder), який надіслав е-копії листівок!

Вийшов збірник наукових праць, присвячених Омелянові Пріцакові

Вийшов друком збірник «Омелян Пріцак: Життєпис. Спадщина. Наукові інтереси.»

 

 

Детальніше...

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна