Про нас

Новини

Публікації

Конференції

Дослідження

Лекції Омеляна Пріцака з історії України доступні онлайн

Науковий центр орієнталістики імені Омеляна Пріцака, Наукова бібліотека НаУКМА спільно з Канадським інститутом українських студій представляють онлайн публікацію силабусу та лекцій Омеляна Пріцака з курсу середньовічної та ранньомодерної історії України.

  

Детальніше...

Вийшов збірник наукових праць, присвячених Омелянові Пріцакові

Вийшов друком збірник «Омелян Пріцак: Життєпис. Спадщина. Наукові інтереси.»

 

 

Детальніше...

Матеріали з колекції Омеляна Пріцака у виставці про Агатангела Кримського


 квітня 2021 року в Музеї книги і друкарства України відкрилася книжкова виставка «Сила духу і похвала науці», присвячена 150-річчю з дня народження сходознавця, лінгвіста, літературознавця, історика, письменника, перекладача, співорганізатора Національної академії наук академіка Агатангела Кримського. 

 

Детальніше...

Побачила світ монографія «Деміург. Історіософія Омеляна Пріцака»

 

У березні цього року у науковому видавництві «Акта» (Харків) вийшла монографія наукового співробітника Науково-дослідного центру орієнталістики імені Омеляна Пріцака, доктора історичних наук, професора, провідного наукового співробітника Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України Вололимира Потульницького.

Детальніше...

Вулиці Омеляна Пріцака в Києві — так!

Київська міська державна адміністрація підтримала звернення Вченої ради НаУКМА і винесла на громадське обговорення перейменування вулиці академіка Кржижановського, що у Святошинському районі, на вулицю Омеляна Пріцака. Взяти участь в обговоренні та проголосувати можна до 1 жовтня 2020 року на порталі КМДА.

Детальніше...

© 2012-2022 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна