Про нас

Новини

Публікації

Конференції

Дослідження

101-а річниця з дня народження Омеляна Пріцака

1 квітня 2020 року — 101-а річниця з дня народження видатного вченого ХХ століття Омеляна Пріцака (07.04.1919, с. Лука на Львівщині — 29.05.2006, Уельс, Массачусетс). Щороку наш Центр відзначав цю дату меморіальною лекцією або науковою конференцією, а також виставками унікальних книг, архівних документів і мистецьких творів з колекції вченого, яка ось уже 13-ий рік не лише зберігається, але й активно використовується студентами і дослідниками в Могилянці.

 

Детальніше...

Вулиці Омеляна Пріцака в Києві — так!

Київська міська державна адміністрація підтримала звернення Вченої ради НаУКМА і винесла на громадське обговорення перейменування вулиці академіка Кржижановського, що у Святошинському районі, на вулицю Омеляна Пріцака. Взяти участь в обговоренні та проголосувати можна до 1 жовтня 2020 року на порталі КМДА.

Детальніше...

Таїсія Сидорчук у проекті «Історична правда з Вахтангом Кіпіані»

24 грудня 2018 в ефір вийшов фільм «Український Гарвард» проекту «Історична правда з Вахтангом Кіпіані», у другій частині якого автор спілкується з керівником Центру Таїсією Сидорчук та професором Володимиром Потульницьким.

Детальніше...

Міжнародна наукова конференція до 100-річчя Омеляна Пріцака

29-31 травня 2019 року Науково-дослідний центр орієнталістики організовує міжнародну конференцію до 100-річчя Омеляна Пріцака

Детальніше...

Лекція Рефата Чубарова «Політико-правова суб'єктність кримськотатарського: минуле і сьогодення»

 

Науково-дослідний центр орієнталістики імені Омеляна Пріцака Національного університету «Києво-Могилянська академія» запрошує на лекцію, присв’ячену пам’яті видатного вченого ХХ ст., філолога, історика, сходознавця Омеляна Пріцака.

Детальніше...

© 2012-2021 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна