Міжнародний симпозіум в університеті Хоккайдо

21-22 лютого 2023 року в японському місті Саппоро відбувся міжнародний симпозіум «Стратегії виживання України та Росії: рік від початку війни», яку організував Слов’янсько-Євразійський дослідницький центр Університету Хоккайдо під егідою Міністерства Освіти Японії.

В симпозіумі взяли участь науковці з Болгарії, Великої Британії, Польщі, США, України, Франції та Японії. Україну представляли двоє співробітників Науково-дослідного центру орієнталістики імені Омеляна Пріцака: керівниця Центру Таїсія Сидорчук виступила з доповіддю «Збереження унікальної сходознавчої колекції Омеляна Пріцака в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» в умовах війни» та позаштатний співробітник Центру, провідний науковий співробітник Інституту української археографії та джерелознавства НАН України, доктор історичних наук, професор Володимир Потульницький виступив з доповіддю «Сучасний стан та майбутня перспектива історичної науки в Україні: концептуальний, генераційний та методологічний аспекти проблеми».

Програма заходу на сторінці центру.