Щорічні ґранти та іменні стипендії

У НаУКМА існує багато різних форм підтримки та заохочення студентів, які займаються науковою та дослідницькою діяльністю, мають високі показники у навчанні, беруть активну участь у громадському житті. Такими формами є,зокрема, призначення:

І.Академічних стипендій:

1)

• Президента України
  • Кабінету Міністрів України
  • Верховної Ради України
  • ім В. Чорновола
  • Голови Київської державної адміністрації
  • Фонду інтелектуальної співпраці "Україна - ХХІ століття" для переможців Універсіади "Інтелектуал ХХІ століття" (на весь термін навчання)
  • Громадського фонду Святого Андрія Первозванного, призначені за результатами проведення щорічного конкурсу "Студент Києва"

2)щорічних іменних стипендій НаУКМА для кращих студентів бакалаврату:

Факультет гуманітарних наук

• Стипендія ім. Петра Могили
  • Стипендія ім. Григорія Сковороди
  • Стипендія ім. Івана Мазепи

Факультет правничих наук

• Стипендія ім. Пилипа Орлика Факультет природничих наук
  • Стипендія ім. Володимира Вернадського Факультет економічних наук
  • Стипендія ім. Євгена Слуцького Факультет соціальних наук і соціальних технологій
  • Стипендія ім. Микити Шаповала

Факультет інформатики

• Стипендія ім. Сергія Лебедєва

3)щорічних іменних стипендій НаУКМА для слухачів маґістерських програм:

• ім. Михайла Брайчевського
  • ім. Володимира Любименка
  • ім. Володимира Полтавця
  • ім. Віктора Китастого
  • ім. Соломії Павличко

4)персональних стипендій.

ІІ. Щорічних ґрантів на зарахування внеску у розбудову НаУКМА:

Кафедра історії

• Грант Фонду Діонізи та Миколи Ненадкевичів (США) — для студента, який написав найкращу тезу з історії України.

Кафедра філології

• Грант Володимира Безсоніва — за краще володіння другою іноземною мовою.

Кафедра української мови

• Грант Дарії Кузик, Ольги Дубик та Віри Сендзік у світлу пам`ять Марії та Теодозія Кассіян — студенту ФПвН, який показав найкращі знання у вивченні української мови.
      • Грант Стипендійної Фундації Богдана і Наталії Ковалів — двом студентам, які показали найкращі знання з української мови.
      • Грант Богдана і Глорії Чемеринських — студентові ФЕН, який показав найкращі знання української мови.

Факультет природничих наук

• Грант інженера Романа Грабця пам’яті дружини Мирослави — для студента ФПрН, що показав найкращі результати у навчанні.

Кафедра екології

• Грант доктора Мирослави Іванців — студентові, визначеному кафедрою екології.
      • Грант Стипендійного фонду імені Івана і Анастазії з Юркевичів Коцур (США) — для студента, який показав найкращі результати у вивченні екології (визначає кафедра екології).

Факультет економічних наук

• Грант Григорія Малиновського — студентові ФЕН, який походить із села і показав найкращі результати у навчанні.

Факультет правничих наук

• Пропам`ятний грант ім. Степана Бицька — студентові ФПвН, який походить із села і показав найкращі результати в навчанні.
      • Грант пам`яті о. Протопресвітера Богдана Желахівського — студенту, визначеного факультетом правничих наук.

Наукова бібліотека НаУКМА

• Пропам`ятний грант ім. Юрія Паславського — двом студентам (бакалаврат і магістеріум )—кращим читачам бібліотеки НаУКМА.

Кафедра англійської мови

• Пропам`ятний грант ім. Юрія Кузіва — двом студентам, визначеним кафедрою англійської мови.

Кафедра фізичного виховання

• Пропам`ятний грант ім. Андрія Господина — найкращому спортсмену, що представляє НаУКМА.

Кафедра філософії та релігієзнавства

• Пропам`ятний грант ім. Євгенії та Тимоша Таборовських — студентові, який показав найкращі результати у вивченні релігієзнавства.
      • Грант пам`яті о. Протопресвітера Богдана Желахівського — студенту, що показав високі знання у вивченні релігієзнавства.

Магістеріум

• Грант відділу Українського Конгресового Комітету у м. Мілвокі — найкращому студенту магістерської програми з української філології.

Кафедра культурології

• Пропам`ятний грант ім.Петра Сабари — двом студентам, визначеним кафедрою культурології.
      • Грант Фонду Степана і Люсі Дудяків — двом студентам, визначеним кафедрою культурології.

Факультет соціальних наук і соціальних технологій

• Грант пані Ірени Гриневич (США) — для студента Школи соціальної роботи, який показав найкращі результати у навчанні.

Служба віце-президента з розвитку

• Пропам’ятний грант ім. Богдана Головіда — студентові, який активно працював у залученні коштів, або грантів для НаУКМА.
      • Пропам`ятний грант ім. Ярослава Зеленського — студентові, який не менше п`яти разів виступав в ЗМІ про НаУКМА.

Деканат з роботи зі студентами

• Грант пані Ярослави Барусевич (США) — для студента, який виявив протягом академічного року найбільшу активніть у боротьбі за вживання української мови (визначає Вчена рада за поданням декана студентів ).
    • Пропам”ятний грант ім. Андрія Винничука — за активність в організації студентського самоврядування — за поданням Студентської колегії призначає Вчена рада).
    • Грант Стипендійного фонду Богдана та Лідії Сосницьких — для студента з Тернопільщини, що показав найкращі успіхи у навчанні.
    • Грант Української кредитної спілки (Рочестер, США) — студенту, визначеному Полтавським земляцтвом.

ІІІ. Щорічних премій кращим студентам

• голови Київської державної адміністрації
  • голови Подільської державної адміністрації
  • видавництва "Смолоскип"
  • кращому випускникові маґістерської програми/спеціалісту на Конвокації (церемонії вручення дипломів) вручається премія Миколи Кравця - за практичний внесок у справу розбудови України (наукова, громадська діяльність і підприємництво).

Наша щира подяка усім ґрантодавцям.