East West Business

Про нас

East West Business (EWB) – молодіжна громадська організація при Києво-Могилянській академії, що займається впровадженням  різноманітних проектів у сфері економіки та бізнесу.

Місія:
Створення можливостей для професійного та особистого розвитку студентів, що цікавляться економікою, фінансами та підприємництвом.

Напрями діяльності:

1. Гостьові лекції
    Ми запрошуємо спікерів з провідних міжнародних та національних компаній, які розкривають певну тему.
  2. Воркшопи
    Це заходи практичного спрямування, на яких студенти здобувають знання шляхом активної участі у розв’язанні поставлених перед ними завдань.

Всі наші заходи спрямовані на те, щоб максимально наблизити студентів з потенційними роботодавцями та представниками бізнесу.

Детальна інформація про всі проекти на http://ewb.org.ua/

Дар’я Лібович
096 457 3030