• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році

Науково-дослідні теми, що виконуються коштом державного бюджету, міжнародних грантів, за договорами на виконання НДР

У 2021 році в рамках бюджетної програми КПКВК 2201040 «Наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ» виконуються дві науково-дослідні теми:

• «Безпека критичної інфраструктури територій за умов кліматичних змін»,

науковий керівник — професор, д-р хім. наук О.А. Голуб;

• «Багатокритеріальне управління сталим розвитком природно-господарських систем»,

науковий керівник — професор, д-р екон. наук Є.В. Хлобистов.

icon Тематичний план наукових досліджень та розробок, які виконує НаУКМА за рахунок коштів державного бюджету у 2021 році

У рамках бюджетної програми КПКВК 2201390 «Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у закладах вищої освіти» за результатами державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності, за науковими напрямами:

• Гуманітарні науки та мистецтво;
• Суспільні науки

здійснюється виконання завдань перспективного плану розвитку наукових напрямів: проведення досліджень і розробок та розвиток інфраструктури, оновлення та модернізація матеріально-технічної бази наукової і науково-технічної діяльності.