• Конкурс Western NIS Enterprise Fund
 • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
 • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
 • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
 • Дні науки 2019

Наукові видання

Видавнича рада НаУКМА – спеціальний орган, який здійснює загальне керівництво видавничою діяльністю в університеті, ініціює та підтримує створення нових підручників, навчальних і методичних посібників, часописів, схвалює склад їхніх редакційних колегій і подає на затвердження Вченої ради. Рішення Вченої ради про публікацію рукописів коштом НаУКМА або про їх видання під титулом НаУКМА ухвалюють лише за рекомендацією Видавничої ради.

 

Усі розглянуті й схвалені Видавничою радою рукописи складають «редакційний портфель», який є основою формування річного тематично-видавничого плану НаУКМА. Про виконання річного тематично-видавничого плану Видавнича рада звітує перед Вченою радою НаУКМА.

 

Наукові записки НаУКМА

nz_159

 

Із 1996 року університет видає «Наукові записки НаУКМА» – наукове серійне видання. Електронні версії тематичних серій «Наукових записок НаУКМА» є у вільному доступі на сайті НаУКМА та «Порталі наукової періодики» НБУВ. Видання входить до «Переліку наукових фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук». Мова видання: українська та англійська.

 

 

 


 • kmjh-small

  Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  (Києво-Могилянський гуманітарний журнал)

  перший англомовний рецензований журнал у галузі гуманітарних наук в Україні. Часопис охоплює теми літератури, історії та філософії, акцентуючи на дослідженнях Центральної & Східної Європи та українських студіях.
 • kmlpj

  «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

  рецензований англомовний журнал з правничих і політологічних наук, започаткований НаУКМА у 2015 р. Журнал презентує вітчизняні правничо-політологічні студії та їх впровадження у міжнародний науковий контекст.

 • JU cover 2015

  JUDAICA UKRAINICA

  У 2012 році створено перше в Україні періодичне видання з досліджень юдаїки, де друкуються статті, рецензії, переклади й публічні лекції трьома мовами: англійською, українською та російською. Журнал має статус міжнародного, склад редколегії налічує 15 фахівців із 6 країн світу (Україна, Ізраїль, США, Канада, Польща, Росія).

 • kyiv-academy-cover

  Київська Академія

  міждисциплінарний науковий журнал, присвячений дослідженню спадщини Києво-Могилянської та Київської духовної академій , а також історії якнайширше витлумаченої освіти/освіченості на території України. Попередні випуски можна знайти на сайті кафедри історії НаУКМА.

 • mova title

  «Мова: класичне-модерне-постмодерне»

  науковий рецензований журнал, перший номер якого вийшов у 2014 році, що має на меті висвітлення проблем мовознавства. Попередні випуски можна знайти в репозитарії eKMAIR.

 • _cover_57

  Часопис "Маґістеріум"

  Від 1998 року до наукових періодичних видань НаУКМА належить і часопис "Маґістеріум", де друкуються наукові статті магістрів, аспірантів та викладачів НаУКМА. Окремі тематичні випуски часопису зареєстровано у «Переліку наукових фахових видань…». Електронні версії видань є у вільному доступі на сайті НаУКМА та «Порталі наукової періодики» НБУВ. Мова видання: українська та англійська.
 • shcsj

  Social, Health, and Communication Studies Journal

  Англомовний академічний рецензований журнал відкритого доступу у галузі соціологічних наук (соціологія, охорона здоров’я, комунікації), спільний проект Національного університету «Києво-Могилянська академія», Університету МакЮен (MacEwan University, Canada) і Тернопільського державного медичного інституту, створений за підтримки Українського ресурсного центру (Ukrainian Resource and Development Centre) при Університеті МакЮену.

   

   

 • book

  Праці професорів та викладачів НаУКМА

  З переліком наукових праць викладацького складу НАУКМА можна ознайомитися у бібліографічних покажчиках:
  1992-2002  2003-2007  2008-2010  2011-2013  2014-2016


Окрім того, праці співробітників НаУКМА можна знайти на сторінках відповідних кафедр, а також через електронний каталог Наукової бібліотеки


 

Спільні проекти

Національний університет «Києво-Могилянська академія» долучається також до інших важливих видавничих проектів України.

 

НаУКМА належить до співзасновників «Кіно-Театру» – ілюстрованого видання, аналітичного і водночас популярного мистецького журналу, що став посередником між українським глядачем та подіями сучасного світового театрального і кінопроцесу. Журнал засновано 1995 року студентами НаУКМА, слухачами курсу «Кіномистецтво» на чолі з кінокритиком Ларисою Брюховецькою. До редколегії увійшли відомі режисери, драматурги, культурологи. Нині журнал видається в межах діяльності Центру кінематографічних студій НаУКМА

 

Із 1992 року в університеті працює видавництво Центру європейських гуманітарних досліджень – «Дух і Літера».

 

Із 1996 року НаУКМА співпрацює з Видавничим домом «Києво-Могилянська академія», видаючи наукову і навчальну літературу.

 

«Social, Health and Communications Studies Journal» – англомовний академічний рецензований журнал у галузі соціологічних наук (соціологія, охорона здоров’я, комунікації), спільний проект Національного університету «Києво-Могилянська академія», Університету МакЮен (MacEwan University, Canada) і Тернопільського державного медичного інституту, створений за підтримки Українського ресурсного центру (Ukrainian Resource and Development Centre) при Університеті МакЮену. Журнал виходив у 2014 і 2015 рр.

 

© 2012-2019 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна