• Дні науки 2019
  • Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Міжнародна конференція «Ad fontes»: до 405-річниці заснування Києво-Могилянської академії
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 49

Студентська наука

Загальна інформація

Науково-дослідна робота студентів  НаУКМА традиційно базується на таких принципах: відсутність штучного поділу науки на студентську («дитячу») і професорсько-викладацьку («дорослу»); поєднання навчального процесу з науковими дослідженнями; підтримка всіх самостійних студентських ініціатив щодо проведення наукових заходів, організації наукових осередків тощо.

 

Результатом такої політики є тісна співпраця викладачів і науковців зі студентами та аспірантами  в рамках наявних в університеті науково-дослідних центрів і лабораторій, активна участь молодих науковців у конференціях, наукових семінарах та інших наукових заходах разом/поряд із їхніми науковими керівниками. Метою таких заходів є пошук, підтримка і розвиток творчого потенціалу здобувачів освіти, залучення студентів до наукової роботи відповідних кафедр.

 

Дослідницькі проєкти молодих дослідників, в т.ч. студентів,  підтримуються внутрішніми фондами НаУКМА (Фонд Юхименків, Фонд Кіндрата, Фонд Іванців та ін.)

 

Сприяння реалізації прав молодих вчених, в т.ч. студентів та аспірантів, щодо їх участі у формуванні позицій та провадженні
діяльності НаУКМА  в науковій сфері, забезпечення їх активної участі у  проведенні наукових досліджень, захист прав та інтересів молодих вчених - є метою діяльності Ради молодих вчених  НаУКМА.
 

Публікації студентів

 

За 2011 рік

За 2012 рік

За 2013 рік

За 2014 рік

За 2015 рік

За 2016 рік

За 2017 рік

За 2018 рік

За 2019 рік

 

© 2012-2021 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна