Стипендія ім. Богдана Радченка

Загальна інформація

Стипендійна програма імені Богдана Радченка для учасників АТО/ООС, що вступають на магістерські програми НаУКМА.

Хто може отримати стипендію?

Вступник (ця) на магістерську програму НаУКМА:

• має статус учасника (ці) бойових дій або, за його відсутності, підтвердження від командування та двох побратимів про участь у бойових діях із зазначенням конкретних дат та місць дислокації від командування та двох побратимів;
  • проходить необхідні випробування для вступу в НаУКМА (ЗНО, іспити, співбесіди тощо);
  • зобов’язується після закінчення навчання працювати як мінімум один рік за отриманою спеціальністю.

Що передбачає стипендія?

Переможцям надається одноразова фінансова допомога у розмірі вартості навчання на магістерській програмі НаУКМА за договором (контрактом).

Кількість ветеранів, які отримають стипендію вирішується засновниками стипендії безпосередньо після співбесід з претендентами в залежності від розміру стипендійного фонду й вартості магістерських програм.

Додатково приймається рішення про надання щомісячної стипендії у розмірі 1300 грн на час навчання, але не більше 10 місяців протягом одного навчального року.

Як проходить відбір?

Відбір кандидатів відбуватиметься у два етапи:

І. Відбір за результатами заявок (мотиваційний лист та підтверджуючі документи).

ІІ. Співбесіда з конкурсною комісією.

Конкурсна комісія залишає за собою право не пояснювати результати відбору. Рішення про кількість студентів, які отримають стипендію приймають засновники за результатами конкурсу.

Стипендійна програма ім. Богдана Радченка заснована і діє в НаУКМА з 2018-2019 навчального року. Стипендія спрямована на підтримку осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в Антитерористичній Операції та Операції Об’єднаних Сил, на участь у стипендійній програмі навчання на магістерських програмах НаУКМА.

Ініціаторками програми є випускниці НаУКМА: Марія Берлінська, Оксана Іванців та Любов Шипович.

Засновники: Razom for Ukraine, Невидимий Батальйон / Invisible Battalion, ГО «Інститут гендерних програм», Kyiv Mohyla Foundation of America.

Є запитання?

Звертайтеся на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. : у темі листування не забудьте вказвати «Стипендія для ветеранів АТО/ООС».

Податись

Оголошується конкурс на 2019-2020 навчальний рік

Критерії участі у конкурсі та вимоги до кандидатів.

Обов’язкові: ·

• успішний вступ у 2019 році на магістерську програму НаУКМА на контрактній основі (перелік магістерських програм та умови вступу можна знайти за посиланням);
  • наявність статусу учасника бойових дій або, за його відсутності, підтвердження від командування та двох побратимів про участь у бойових діях із зазначенням конкретних дат та місць дислокації від командування та двох побратимів;
  • зобов’язання після закінчення навчання працювати як мінімум один рік за отриманою спеціальністю.

Бажані:

• відсутність диплома магістра або диплом, отриманий більше, ніж 5 років тому;
  • кандидат не брав раніше участі у подібних програмах;
  • активна громадська діяльність.

Щоб взяти участь у конкурсі потрібно:

Пройти вступні випробування на магістерські програми НаУКМА згідно з умовами вступу 2019 року. До 05 серпня (18:00) – подати он-лайн заявку для участі у конкурсі, яка включає мотиваційний лист та підтверджуючі документи:

1) підтвердження статусу учасника бойових дій або

2) за його відсутності статусу УБД, від командування – лист з печаткою організації та контактами та листи від двох побратимів з контактами).

10 серпня – кандидатам, запрошеним на співбесіду, з’явитись особисто на засідання конкурсної комісії.

Відбір кандидатів відбуватиметься у два тури:

1) конкурс за результатами заявок;

2) з конкурсною комісією.Кандидатам, які пройдуть у другий тур відбору, буде додатково повідомлено час та місце співбесіди.

Якщо є запитання, звертайтеся на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. : у темі листування не забудьте вказвати «Стипендія для ветеранів АТО/ООС».

Адміністраторка програми: Наталя Шумкова, помічниця президента, керівниця напряму “комунікації з випускниками”, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Представник засновників - Любов Шипович, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Марія Берлінська, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Переможці та історія

Лауреат 2020 року

Назарук Максим Олегович, МП «Публічне управління та адміністрування»

Лауреати 2019 року