Стипендія для МП Юдаїка

Загальна інформація

Стипендійна програма асоціації єврейських організацій та общин України (Ваад України) надає навчальні ґранти студентам НаУКМА, які здобувають ступінь магістра на освітньо-науковій програмі «Юдаїка».

Хто може отримати стипендію?

Студент (ка) магістерської програми «Юдаїка» НаУКМА, що:

• склав (ла) вступні іспити з результатами, які дозволяють очікувати від них успішного продовження навчання в НаУКМА;
  • виконує всі освітні вимоги НаУКМА під час навчання на програмі.

Що передбачає стипендія?

Ґрант повністю покриває вартість навчання й оплату за гуртожиток, а також включає щомісячну стипендію (для магістрантів, які показують високі академічні результати та відвідують академічні заходи, що проводяться на програмі).

Ґранти можуть здобути не більш ніж 10 студентів магістерської програми «Юдаїка».

Студенти, які отримують ґрант, укладають договір із Ваадом України.

Як проходить відбір?

Після подання заявки на грант та розгляду мотиваційного листа вам буде повідомлено про рішення Комісії щодо отримання ґранту.

Більше інформації про вступ http://uajs.org.ua/uk/node/218 на програму «Юдаїка».

Є запитання?

Податись

Оголошується конкурс на 2020-2021 навчальний рік

Для подання заявки на ґрант потрібно:

• заповнити анкету вступника (щоб отримати анкету вступника, напишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. );
  • подати детальний мотиваційний лист, виклавши в ньому бачення майбутнього магістерського дослідження з юдаїки (1–2 сторінки);
  • скласти додаткове вступне випробування з історії (для осіб, які мають освітній ступінь з іншої спеціальності, ніж історія), вступні випробування з англійської та історії.

Переможці та історія