Стипендія родини Позняків

Загальна інформація

Вступники на будь-яку магістерську програму НаУКМА мають можливість взяти участь у конкурсі на право навчатися за контрактом за рахунок коштів Фонду родини Позняків.

Хто може отримати стипендію?

У конкурсі можуть взяти участь:

• вступники, які планують навчатися в НаУКМА за кошти фізичних або юридичних осіб для здобуття освітнього ступеня магістра;
  • студенти, які вступали до НаУКМА, але не пройшли за конкурсом на місця державного замовлення;
  • студенти, які вступили на навчання до НаУКМА за кошти фізичних або юридичних осіб.

Що передбачає стипендія?

Переможцю конкурсу покривається вартість сплати за перший рік навчання на магістерській програмі (повністю або частково).

Лауреат(ка) стипендії також може взяти участь у конкурсі для продовження сплати за другий рік навчання за умови:

• високих досягнень у навчанні (за результатами навчального року студент потрапив до 30 відсотків кращих студентів НаУКМА за спеціальністю відповідного року навчання),
  • відсутності академічної заборгованості,
  • підписання й виконання корпоративної угоди.

Як проходить відбір?

Конкурс проводиться в три етапи:

• Висунення кандидатур претендентів і подання необхідних документів до відділу по роботі зі студентами;
  • Опитування членів комісії, яке проводить керівник відділу по роботі зі студентами;
  • Формування загального рейтингу претендентів та визначення переможців.

Склад конкурсної комісії:

• співробітник відділу по роботі зі студентами;
  • декан (заступник декана) відповідного факультету;
  • керівник магістерської програми відповідного факультету;
  • представник відділу стратегічного розвитку;
  • керівник відділу по роботі зі студентами.

За результатами засідання конкурсної комісії протягом двох робочих днів оприлюднюється витяг з протоколу. Результати конкурсу затверджуються наказом президента НаУКМА.

Про стипендію:

Фонд заснував доктор Мирон Позняк - професор радіології та директор відділу комп'ютерної томографії черевної порожнини у відділі радіології Університету Вісконсин – у пам’ять про своїх батьків – Юліяна та Дарії Позняків. Вони емігрували до США у 1949 році і відтоді стали активними членами української громади. Юліян Позняк здобув освіту в Академії літургійного співу та хорового диригування при церкві св. Юра у Львові. Своє життя у США він присвятив служінню церковній музиці, співаючи та керуючи хором у Греко-Католицькій Церкві ім. св. Йосифа в Чикаго.

Є запитання?

Детальна інформація: м. Київ, вул. Волоська 8/5, 4 корпус, кім.102,

Податись

Оголошується конкурс на 2021-2022 навчальний рік

Можливість навчання на магістерській програмі в НаУКМА за кошти Фонду родини Позняків

У конкурсі можуть взяти участь:

Особливі чинники, що впливають на надання стипендії:

• соціально незахищені та багатодітні родини;
  • стан матеріального забезпечення сім'ї;
  • походження із сільської місцевості.

Для участі у конкурсі необхідно з 22 по 31 жовтня 2021 року подати онлайн-заявку за посиланням і завантажити:

1) мотиваційний лист;

2) рекомендаційний лист від наукового керівника дипломної роботи;

3) документи, що підтверджують потребу в стипендії про: склад родини (сироти чи багатодітні сім’ї), доходи, останнє місце реєстрації особи у сільській місцевості тощо;

4) особисті здобутки претендента в громадській, культурній, освітній, науковій сферах (якщо претендент навчався в іншому вищому навчальному закладі ніж НаУКМА, за можливості, з цього закладу).

Переможці та історія

2020 – Єлизавета Шкредова, студентка МП-1 «Зв’язки з громадськістю»

2018 - Оксана Когут, студентка МП-1 «Публічне управління та адміністрування»

2017 – Олексій Хомич, студент МП-1 «Право»