Стипендія Фонду родини Зубків

Загальна інформація

Грант Студентського стипендіального фонду родини Геннадія та Людмили Зубків для студентів магістерських програм за наукові здобутки у попередньому навчальному році.

Хто може отримати стипендію?

Студент (ка) магістерської програми НаУКМА:

• має значні наукові здобутки у попередньому навчальному році.

Що передбачає стипендія?

Одноразову виплату благодійної допомоги, що залежить від кількості лауреатів кожного року. Загальний розмір фонду становить 98000 гривень.

Як проходить відбір?

Заповнити заявку на участь в Конкурсі можуть студенти магістерських програм, завідувачі кафедр, декани факультетів, наукові керівники, співробітники наукової частини.

Оголошення про конкурс розміщується на сайті НаУКМА та поширюється серед студентів магістерських програм у листопаді. Заявки приймаються в е-вигляді на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Рішення конкурсної комісії оприлюднюється у 2 половині грудня.

Засновано у 2018 році. Іменний Фонди родини Геннадія та Людмили Зубків заснований на Благодійному вечорі НаУКМА у 2018 році для підтримки та заохочення наукової діяльності серед студентів магістерських програм НаУКМА.

Є запитання?

Податись

Студентський стипендіальний фонд родини Геннадія та Людмили Зубків оголошує конкурс заявок студентів магістерських програм НаУКМА на отримання дослідницької стипендії за досягнення високих показників у науковій діяльності.

Заповнити заявку на участь в Конкурсі можуть студенти магістерських програм, які мають відповідні наукові здобутки або завідувачі кафедр, декани факультетів, наукові керівники, співробітники наукової частини.

Заявки приймаються в е-вигляді на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 12 грудня 2019 року включно.

Рішення Конкурсної комісії буде оприлюднено до 19 грудня 2019 року!

Переможці та історія

Переможці 2020 року

• Пугач Вероніка Ярославівна – МП «Філософія»
  • Воробей Мирослава Дмитрівна – МП «Історія та археологія»