Іменні академічні стипендії

Іменна академічна стипендія  – це стипендія студентам-відмінникам денної форми навчання, які навчаються за кошти державного бюджету, мають право на отримання стипендій, що фінансуються з державного бюджету.

Кандидатури стипендіатів та пакети документів відповідно до квот формуються факультетами, розглядаються та схвалюються Вченою радою НаУКМАдалі передаються на розгляд до МОН України до 15 лютого та 15 липня за результатами зимового та літнього семестрового контролю відповідно.

Після визначення стипендіатів та оприлюднення відповідних розпорядчих документів уповноважених державних органів в НаУКМА проводиться засідання Стипендіальної комісії, підготовка наказів та виплата стипендій стипендіатам на картки.

Кожна стипендія, її розмір та порядок виплати визначається окремим нормативно-правовим актом, зокрема:

1)     Академічна стипендія Президента України -2720 грн.

Заснована Указом Президента України , Положення про стипендію затверджене постановою КМУРозмір стипендії визначенийпостановою КМУПризначається наказом МОН.

2)     Академічна стипендія КМУ -2480 грн.

Заснована та затверджено Положення постановою КМУ , Порядок визначення кандидатур та квоти визначенінаказом МОН і МінфінуРозмір стипендії визначений – постановою КМУПризначається розпорядженням КМУ.

3)     Академічна стипендія КМУ обдарованим студентам з числа інвалідів -2480 грн.(Інвалідам I групи на 50% більше)

Квоти для ЗВОМОН визначаютьсянаказом МонмолодьспортуРозмір стипендії визначений – постановою КМУ.Призначається наказом МОН

4)    Іменна стипендія Верховної Ради України -2720 грн

Заснована Постановою ВРУ.Порядок призначенняРозмір стипендії визначений – Постановою ВРУПризначається наказом МОН.

5)     Соціальна стипендія ВРУ -900 грн.

Заснована та затверджено Положення Постановою ВРУ.Квоти для ЗВО МОН - наказом Монмолодьспорту.Розмір стипендії визначений – Постановою ВРУПризначається розпорядженням КМУ.

6)     Академічна стипендія імені М.С. Грушевського -2480 грн.

Заснована постановою КМУ.Розмір стипендії визначений  постановою КМУ Призначається наказом МОН.

7)     Академічна стипендія імені Вадима Гетьмана -2480 грн.

Заснована постановою КМУ.Розмір стипендії визначений – постановою КМУ.Призначається наказом МОН.

8)     Академічна стипендія імені В.М. Чорновола -2480 грн.