Іменні відзнаки за внесок у розбудову

У НаУКМА існує велика кількість відзнак та нагород для студентів. Вони можуть бути заохочувальними та матеріальними.

Щорічні ґранти на зарахування внеску у розбудову НаУКМА

Кафедра історії

Грант Фонду Діонізи та Миколи Ненадкевичів (США) — для студента, який написав найкращу тезу з історії України.

Кафедра філології

Грант Володимира Безсоніва — за краще володіння другою іноземною мовою.

Кафедра української мови

• Грант Дарії Кузик, Ольги Дубик та Віри Сендзік у світлу пам`ять Марії та Теодозія Кассіян — студенту ФПвН, який показав найкращі знання у вивченні української мови.
  • Грант Стипендійної Фундації Богдана і Наталії Ковалів — двом студентам, які показали найкращі знання з української мови.
  • Грант Богдана і Глорії Чемеринських — студентові ФЕН, який показав найкращі знання української мови.

Факультет природничих наук

Грант інженера Романа Грабця пам’яті дружини Мирослави — для студента ФПрН, що показав найкращі результати у навчанні.

Кафедра екології

• Грант доктора Мирослави Іванців — студентові, визначеному кафедрою екології.
  • Грант Стипендійного фонду імені Івана і Анастазії з Юркевичів Коцур (США) — для студента, який показав найкращі результати у вивченні екології (визначає кафедра екології).

Факультет економічних наук

Грант Григорія Малиновського — студентові ФЕН, який походить із села і показав найкращі результати у навчанні.

Факультет правничих наук

• Пропамятний грант ім. Степана Бицька — студентові ФПвН, який походить із села і показав найкращі результати в навчанні.
  • Грант памяті о. Протопресвітера Богдана Желахівського — студенту, визначеного факультетом правничих наук.

Наукова бібліотека НаУКМА

Пропамятний грант ім. Юрія Паславського — двом студентам (бакалаврат і магістеріум ) — кращим читачам бібліотеки НаУКМА.

Кафедра англійської мови

Пропамятний грант ім. Юрія Кузіва — двом студентам, визначеним кафедрою англійської мови.

Кафедра фізичного виховання

Пропамятний грант ім. Андрія Господина — найкращому спортсмену, що представляє НаУКМА.

Кафедра філософії та релігієзнавства

• Пропамятний грант ім. Євгенії та Тимоша Таборовських — студентові, який показав найкращі результати у вивченні релігієзнавства.
  • Грант памяті о. Протопресвітера Богдана Желахівського — студенту, що показав високі знання у вивченні релігієзнавства.

Магістеріум

Грант відділу Українського Конгресового Комітету у м. Мілвокі — найкращому студенту магістерської програми з української філології.

Кафедра культурології

• Пропамятний грант ім.ПетраСабари — двом студентам, визначеним кафедрою культурології.
  • Грант Фонду Степана і Люсі Дудяків — двом студентам, визначеним кафедрою культурології.

Факультет соціальних наук і соціальних технологій

Грант пані Ірени Гриневич (США) — для студента Школи соціальної роботи, який показав найкращі результати у навчанні.

Служба віце-президента з розвитку

• Пропам’ятний грант ім. Богдана Головіда — студентові, який активно працював у залученні коштів, або грантів для НаУКМА.
  • Пропам`ятний грант ім. Ярослава Зеленського — студентові, який не менше п`яти разів виступав в ЗМІ про НаУКМА.

Деканат з роботи зі студентами

• Грант пані Ярослави Барусевич (США) — для студента, який виявив протягом академічного року найбільшу активніть у боротьбі за вживання української мови (визначає Вчена рада за поданням декана студентів ).
  • Пропамятний грант ім. Андрія Винничука — за активність в організації студентського самоврядування (за поданням Студентської колегії призначає Вчена рада).
  • Грант Стипендійного фонду Богдана та Лідії Сосницьких — для студента з Тернопільщини, що показав найкращі успіхи у навчанні.
  • Грант Української кредитної спілки (Рочестер, США) — студенту, визначеному Полтавським земляцтвом.