• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 26.008.002 Пономарчук Б. С.

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 26.008.002 створена відповідно до наказу МОН України №1384 від 16.12.2021 р. з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Пономарчука Богдана Сергійовича, подану на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю  «Прикладна математика» у галузі знань «Математика та статистика».

Тема дисертації: Метрична розмірність метричних та ультраметричних просторів з умовами скінченності

Науковий керівник: Олійник Богдана Віталіївна, доктор фізико-математичних наук, доцент, завідувач кафедри математики факультету інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Голова ради: Глибовець Микола Миколайович, д.ф.-м.н., професор, Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Рецензенти:
Малашонок Геннадій Іванович, д.ф.-м.н., професор, Національний університет «Києво-Могилянська академія»
Крюкова Галина Віталіївна, к.ф.-м.н., доцент, Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Опоненти:
Бондаренко Євген Володимирович, д.ф.-м.н., доцент, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Варбанець Сергій Павлович, д.ф.-м.н., доцент, Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Дата захисту: захист був перенесений у зв'язку із введенням воєнного стану на 23 червня 2022 року о 15:00

Захист в онлайн форматі: всі учасники захисту присутні онлайн шляхом приєднання до відеоконференції Zoom;

Доєднані файли