• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Разова спеціалізована вчена рада 033-22-06-2023-8 Крупина О. Р.

утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (протокол № 9, п.3 від 22 червня 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА № 210 від 23 червня 2023 року.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 03 «Гуманітарні науки» за спеціальністю 033 «Філософія»:

Крупина Оксана Романівна — випускниця аспірантури Національного університету «Києво-Могилянська академія» за освітньо-науковою програмою «Філософія», старший викладач кафедри філософії та релігієзнавства факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Науковий керівник:

Ткачук Марина Леонідівна — доктор філософських наук, професор, декан факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», професор кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА, Заслужений діяч науки і техніки України.

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Менжулін Вадим Ігорович, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії та релігієзнавства факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Рецензенти:

2. Козловський Віктор Петрович, кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри філософії та релігієзнавства факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

3. Пастушенко Людмила Андріївна, кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри філософії та релігієзнавства факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

4. Шашкова Людмила Олексіївна, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри теоретичної і практичної філософії Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

5. Йосипенко Сергій Львович, доктор філософських наук, старший науковий співробітник, заступник директора, завідувач відділу історії філософії в Україні Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України.

Публічний захист дисертації О. Крупини відбудеться 08 вересня 2023 року о 10:00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 033-22-06-2023-8 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom:

Passcode: 287172

Трансляція захисту вестиметься на офіційній Facebook-сторінці Докторської школи імені родини Юхименків НаУКМА

Наказ про видачу диплома доктора філософії Крупині Оксані Романівні