• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи

Разова спеціалізована вчена рада 113-27-06-2023-9 Силенко І. В.

утворена згідно з рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол № 10, від 27 червня 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА № 216 від 29 червня 2023 року.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 11 «Математика та статистика» за спеціальністю «113 Прикладна математика»:

Силенко Ілля Володимирович, випускник аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Прикладна математика» (2017-2021).

Науковий керівник:

Чорней Руслан Костянтинович — кандидат фізико-математичних наук, доцент, завідувач кафедри математики факультету інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Глибовець Микола Миколайович, доктор фізико-математичних наук, професор, професор кафедри математики факультету інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Рецензенти:

2. Крюкова Галина Віталіївна, кандидат фізико-математичних наук, доцент, доцент кафедри математики факультету інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

3. Олецький Олексій Віталійович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри мультимедійних систем факультету інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

4. Кошманенко Володимир Дмитрович, доктор фізико-математичних наук, професор, провідний науковий співробітник відділу математичної фізики Інституту математики НАН України;

5. Клесов Олег Іванович, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Публічний захист дисертації І. Силенка відбудеться 07 листопада 2023 року о 16:00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 113-27-06-2023-9 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom:

Passcode: 460504

Трансляція захисту вестиметься на офіційній Facebook-сторінці Докторської школи імені родини Юхименків НаУКМА