• Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Разова спеціалізована вчена рада 072-05-10-2023-11 Насаченко М. Ю.

Разова спеціалізована вчена рада з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Насаченко Марії  Юріївни «Монетарна політика України в умовах макроекономічної нестабільності» з метою присудження ступеня доктора філософії у галузі 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю «072 Фінанси, банківська справа та страхування»

Науковий керівник:
Лук’яненко Ірина Григорівна — доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів факультету економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», Заслужений діяч науки і техніки.

Разова спеціалізована вчена рада утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол № 17, від 05 жовтня 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА №362 від 06 жовтня 2023 року (зі змінами згідно із Наказом №385 від 16 жовтня 2023 року).

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Кужелєв Михайло Олександрович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів факультету економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Рецензенти:

2. Слав’юк Наталія Ростиславівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансів факультету економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

3. Дубина Максим Вікторович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Національного університету «Чернігівська політехніка»;
4. Версаль Наталія Іванівна, доктор економічних наук, доцент, доцент кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
5. Примостка Людмила Олександрівна, доктор економічних наук, завідувач кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю «072 Фінанси, банківська справа та страхування»:  Насаченко Марія  Юріївна, випускниця аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Фінанси, банківська справа та страхування».

Публічний захист дисертації М. Насаченко відбудеться 12 грудня 2023 року о 12:00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 072-05-10-2023-11 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom:

Topic: Публічний захист дисертації Насаченко М Ю 072-05-10-2023-11