• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи

Разова спеціалізована вчена рада 035-30-11-2023-14 Чадюк М. О.

Разова спеціалізована вчена рада НаУКМА 035-30-11-2023-14 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (протокол №22, п.10.1 від 30 листопада 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА №454 від 04 грудня 2023.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 03 «Гуманітарні науки» за спеціальністю 035 «Філологія»:

Чадюк Марія Олександрівна, випускниця аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Теорія, історія української мови та компаративістика» (2019-2023 рр.).

Науковий керівник:

Кобченко Наталя Віталіївна - доктор філологічних наук, доцент, професор кафедри української мови факультету гуманітарних наук НаУКМА.

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Ясакова Наталія Юріївна, доктор філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української мови факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рецензенти:

1. Моісеєнко Олена Юріївна, доктор філологічних наук, доцент, професор кафедри англійської мови факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;
  2. Доценко Олена Леонідівна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри української мови факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Шкіцька Ірина Юріївна, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Західноукраїнського національного університету;
  2. Кирилюк Ольга Леонідівна, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української філології та журналістики Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Публічний захист дисертації М. Чадюк відбудеться 08 лютого 2024 року (четвер) о 12 00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 035-30-11-2023-14 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom:

Наказ про видачу диплома доктора філософії Чадюк Марії Олександрівні