• Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Разова спеціалізована вчена рада 102-30-11-2023-18 Бубела Г. С.

Разова спеціалізована вчена рада НаУКМА 102-30-11-2023-18 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (протокол №22, п.10.5 від 30 листопада 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА №458 від 04 грудня 2023.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 10 «Природничі науки» за спеціальністю 102 «Хімія»:

Бубела Галина Сергіївна, випускниця аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Хімія» (2019-2023 рр.).

Науковий керівник:

Коновалова Вікторія Валеріївна, кандидат технічних наук, доцент кафедри хімії, старший науковий співробітник факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Голуб Олександр Андрійович, доктор хімічних наук, професор, декан факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рецензент:

1. Вакулюк Поліна Василівна, доктор технічних наук, професор, професор кафедри хімії факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Донцова Тетяна Анатоліївна, доктор технічних наук, завідувач кафедри технології неорганічних речовин, водоочищення та загальної хімічної технології Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
  2. Мельник Людмила Олексіївна, доктор хімічних наук, старший науковий співробітник, заступник директора з наукової роботи Інституту колоїдної хімії та хімії води ім. А. В. Думанського НАН України;
  3. Рождественська Людмила Михайлівна, кандидат хімічних наук, старший науковий співробітник лабораторії «Сорбційних і мембранних матеріалів та процесів», Інституту загальної та неорганічної хімії імені В.І. Вернадського НАН України.

Публічний захист дисертації Г. Бубели відбудеться 09 лютого 2024 року (п'ятниця) о 14 30 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 102-30-11-2023-18 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom:

Наказ про видачу диплома доктора філософії Бубелі Галині Сергіївні