• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи

Разова спеціалізована вчена рада 032-30-11-2023-17 Ферт А. О.

Разова спеціалізована вчена рада з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Ферта Андрія Олександровича «Практики державного контролю над православними громадами Києва (1968 – 1989)» з метою присудження ступеня доктора філософії у галузі 03 «Гуманітарні науки» за спеціальністю 032 «Історія та археологія».

Разова спеціалізована вчена рада утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (протокол №22, п.10.4 від 30 листопада 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА №457 від 04 грудня 2023.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 03 «Гуманітарні науки» за спеціальністю 032 «Історія та археологія»:

Ферт Андрій Олександрович, випускник аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Історія та археологія» (2016-2020 рр.).

Науковий керівник:

Шліхта Наталя Василівна - кандидат історичних наук, PhD, професор, професор кафедри історії факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Яременко Максим Васильович, доктор історичних наук, завідувач кафедри історіїНаціонального університету «Києво-Могилянська академія» - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рецензент:

1. Клименко Оксана Михайлівна, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри історії, факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Єленський Віктор Євгенович, доктор філософських наук, голова державної служби України з етнополітики та свободи совісті, головний науковий співробітник відділу політичної культури та ідеології (за сумісництвом) Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України;
  2. Кисельов Олег Сергійович, кандидат філософських наук, старший науковий співробітник, Інституту філософії ім. Г. Сковороди НАН України;
  3. Бажан Олег Григорович, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник, доцент Інституту історії НАН України.

Публічний захист дисертації А. Ферта відбудеться 12 лютого (понеділок) о 13 00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 032-30-11-2023-17 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom:

Наказ про видачу диплома доктора філософії Ферту Андрію Олександровичу