• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи

Разова спеціалізована вчена рада 091-21-12-2023-22 Пономаренко А. О.

Разова спеціалізована вчена рада 091-21-12-2023-22 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол №24 від 21 грудня 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА №502 від 26 грудня 2023 зі змінами відповідно до Наказу НаУКМА №63 від 09 лютого 2024 року.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 09 «Біологія» за спеціальністю 091«Біологія»

Пономаренко Анна Олександрівна, випускниця аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Біологія» (2018-2022 рр.).

Наукові керівники:

1. Білько Надія Михайлівна - доктор медичних наук, заслужений працівник освіти України, професор, завідувач кафедри лабораторної діагностики біологічних систем факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія».
  2. Болгова Лідія Севастянівна - доктор медичних наук, професор, старший науковий співробітник Науково-дослідного відділення патологічної анатомії та цитопатології науково-діагностичного лабораторного центру ДНП "Національний інституту раку" МОЗ України.

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Терновська Тамара Костянтинівна, доктор біологічних наук, професор кафедри біології факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рецензенти:

1. Руссу Ірина Зіновіївна, кандидат біологічних наук, доцент, доцент кафедри лабораторної діагностики біологічних систем факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;
  2. Білько Денис Іванович, кандидат біологічних наук, доцент, доцент кафедри лабораторної діагностики біологічних систем факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Лавренчук Галина Йосипівна - доктор біологічних наук, професор, завідувач лабораторії клітинної радіобіології Інституту експериментальної радіології ННЦРМГОГ НАМН України.
  2. Захарцева Любов Михайлівна - доктор медичних наук, професор, кафедри патологічної анатомії НМУ імені О. О. Богомольця, завідувач відділення патологічної анатомії КНП «Київський міський клінічний онкологічний центр».

Публічний захист дисертації А. Пономаренко відбудеться 25 квітня (четвер) о 10 00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 091-21-12-2023-22 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom: