• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи

Разова спеціалізована вчена рада 113-21-12-2023-23 Ольшевська В. А.

Разова спеціалізована вчена рада 113-21-12-2023-23 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол №24 від 21 грудня 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА №504 від 26 грудня 2023.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 11 «Математика та статистика» за спеціальністю «113 Прикладна математика»:

Ольшевська Віта Анатоліївна, випускниця аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Прикладна математика» (2017-2021 рр.).

Науковий керівник:

Олійник Богдана Віталіївна – доктор фізико-математичних наук, професор кафедри математики факультету інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Глибовець Микола Миколайович, доктор фізико-математичних наук, професор, професор кафедри інформатики факультету інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія» - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

Рецензенти:

1. Козеренко Сергій Олександрович, кандидат фізико-математичних наук, старший викладач кафедри математики факультету інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія»;
  2. Швай Надія Олександрівна, кандидат фізико-математичних наук, доцент, доцент кафедри математики факультету інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Лукашова Тетяна Дмитрівна, доктор фізико-математичних наук, професор, професор кафедри математики, фізики та методик їх навчання Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка;
  2. Пипка Олександр Олександрович, доктор фізико-математичних наук, доцент, завідувач кафедри геометрії та алгебри Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Публічний захист дисертації В. Ольшевської відбудеться 01 березня (п'ятниця) о 15 00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 113-21-12-2023-23 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom:

Наказ про видачу диплома доктора філософії Ольшевській Віті Анатоліївні