• Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Разова спеціалізована вчена рада 032-28-12-2023-25 Ступак А. В.

Разова спеціалізована вчена рада 032-28-12-2023-25 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол № 25 від 28 грудня 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА №511 від 28 грудня 2023.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 03 «Гуманітарні науки» за спеціальністю 032 «Історія та археологія»:

Ступак (Вейбер) Аліна Віталіївна, випускниця аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Історія та археологія» (2017-2021 рр.).

Науковий керівник:

Залізняк Леонід Львович – доктор історичних наук, професор, професор кафедри археології факультету гуманітарних наук НаУКМА.

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Клочко Віктор Іванович, доктор історичних наук, доцент, професор кафедри археології факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

Рецензент:

1. Білинський Олег Олегович, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри археології факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Шидловський Павло Сергійович, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри археології та музеєзнавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  2. Сніжко Ірина Анатоліївна, кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри історії та мовознавства Українського державного університету залізничного транспорту;
  3. Піструіл Ігор Володимирович, кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри історії факультету політичних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Публічний захист дисертації А. Ступак відбудеться 28 лютого (середа) о 14 00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 032-28-12-2023-25 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom:

Наказ про видачу диплома доктора філософії  Ступак Аліні Віталіївні