• Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Разова спеціалізована вчена рада 035-28-12-2023-26 Тищенко А. І.

Разова спеціалізована вчена рада 035-28-12-2023-26 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол № 25 від 28 грудня 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА №512 від 28 грудня 2023.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 03 «Гуманітарні науки» за спеціальністю 035 «Філологія»:

Тищенко Анастасія Ігорівна, випускниця аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Теорія, історія літератури та компаративістика» (2017-2021 рр.).

Науковий керівник:

Пронкевич Олександр Вікторович – доктор філологічних наук, професор кафедри літературознавства імені Володимира Моренця факультету гуманітарних наукНаціонального університету «Києво-Могилянська академія».

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Агеєва Віра Павлівна, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри літературознавства імені Володимира Моренця факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

Рецензенти:

1. Борисюк Ірина Василівна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри літературознавства імені Володимира Моренця факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;
  2. Пашко Оксана Володимирівна, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри літературознавства імені Володимира Моренця факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Бровко Олена Олександрівна, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка;
  2. Гундорова Тамара Іванівна, доктор філологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України, головний науковий співробітник відділу теорії літератури та літературної критики Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України.

Публічний захист дисертації А. Тищенко відбудеться 18 березня (понеділок) о 16 00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 035-28-12-2023-26 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom:

Наказ про видачу диплома доктора філософії Тищенко Анастасії Ігорівні