• Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Разова спеціалізована вчена рада 081-28-12-2023-30 Песоцька К. О.

Разова спеціалізована вчена рада з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Песоцької Катерини Олегівни «Правове регулювання внутрішньопартійної демократії: стан в Україні та зарубіжний досвід» з метою присудження ступеня доктора філософії у галузі 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право»

Разова спеціалізована вчена рада 081-28-12-2023-30 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол № 25 від 28 грудня 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА №516 від 28 грудня 2023 зі змінами відповідно до Наказу НаУКМА №168 від 28 березня 2024.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право»:

Песоцька Катерина Олегівна, випускниця аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Право» (2016-2020 рр.).

Науковий керівник:

Мелешевич Андрій Анатолійович – доктор філософії (PhD), професор Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Заєць Анатолій Павлович, доктор юридичних наук, завідувач кафедри загальнотеоретичного правознавства та публічного права факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

Рецензент:

1. Петров Роман Арестович, доктор юридичних наук, професор, доцент кафедри завідувач кафедри міжнародного та європейського права Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Романюк Анатолій Семенович, доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології Львівського національного університету імені Івана Франка;
  2. Кафарський Володимир Іванович, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри конституційного та міжнародного права Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ.
  3. Остапець Юрій Олександрович, доктор політичних наук, професор кафедри політології та державного управління, декан факультету суспільних наук, Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет».

Публічний захист дисертації К. Песоцької відбудеться на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 081-28-12-2023-30 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom:

Passcode: 195723