• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Разова спеціалізована вчена рада 091-28-12-2023-31 Васильченко В. С.

Разова спеціалізована вчена рада 091-28-12-2023-31 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол № 25 від 28 грудня 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА №513 від 28 грудня 2023 зі змінами відповідно до Наказу НаУКМА №62 від 09 лютого 2024 року.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 09 «Біологія» за спеціальністю 091 «Біологія»:

Васильченко Вікторія Сергіївна, випускниця аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Біологія» (2018-2022 рр.).

Науковий керівник:

Кучменко Олена Борисівна - доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біології Навчально-наукового інституту природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя.

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Білько Надія Михайлівна – доктор медичних наук, заслужений працівник освіти України, професор, завідувач кафедри лабораторної діагностики біологічних систем факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рецензент:

1. Руссу Ірина Зіновіївна, кандидат біологічних наук, доцент, викладач кафедри лабораторної діагностики біологічних систем Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Мельник Андрій Володимирович, доктор медичних наук, професор, в.о. завідувача кафедри медичної та біологічної хімії Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова;
  2. Яремчук Ольга Зеновіївна, доктор біологічних наук, професор кафедри медичної біохімії Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського МОЗ України;
  3. Бурлака Юлія Борисівна, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії біохімії ДУ «Інститут Отоларингології імені професора О. С. Коломійченка НАМН України».

Публічний захист дисертації В. Васильченко відбудеться 26 квітня (п'ятниця) о 10 00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 091-28-12-2023-31 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom:

Meeting ID: 838 1935 3135

Passcode: 191012