• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи

Разова спеціалізована вчена рада 073-29-12-2023-34 Ященко М. В.

Разова спеціалізована вчена рада 073-29-12-2023-34 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол № 26 від 29 грудня 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА №536 від 29 грудня 2023.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю 073 «Менеджмент»:

Ященко Марія Вадимівна, випускниця аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Менеджмент» (2020-2024 рр.).

Науковий керівник:

Юрочко Тетяна Петрівна - кандидат наук з державного управління, доцент кафедри «Школа громадського здоров’я» факультету охорони здоров’я, соціальної роботи та психології Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Шевченко Марина Вікторівна, доктор медичних наук, професор кафедри «Школа громадського здоров’я» факультету охорони здоров’я, соціальної роботи та психології Національного університету «Києво-Могилянська академія» - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

Рецензенти:

1. Гриджук Ірина Анатоліївна, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія»;
  2. Мальцева Катерина Сергіївна, кандидат філософських наук, доктор філософії (PhD) з антропології, доцент та завідувач кафедри соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Юнгер Віталій Іванович, кандидат медичних наук, доцент Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.
  2. Васюк Наталія Олегівна, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри національної економіки та публічного управління Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана.

Публічний захист дисертації М. Ященко відбудеться 07 березня (четвер) о 11 00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 073-29-12-2023-34 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom:

Наказ про видачу диплома доктора філософії Ященко Марії Вадимівні