• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Разова спеціалізована вчена рада 293-29-12-2023-35 Фішер Б.

Разова спеціалізована вчена рада 293-29-12-2023-35 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол № 26 від 29 грудня 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА №535 від 29 грудня 2023 зі змінами відповідно до Наказу НаУКМА №220 від 24 квітня 2024.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 29 «Міжнародні відносини» за спеціальністю 293 «Міжнародне право»:

Фішер Бред, випускник аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Міжнародне право» (2018-2022 рр.).

Науковий керівник:

Петров Роман Арестович – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри міжнародного та європейського права факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Хавронюк Микола Іванович, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, професор кафедри кримінального та кримінально процесуального права факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

Рецензенти:

1. Коваль Дмитро Олександрович, кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного та європейського права факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;
  2. Антонович Мирослава Михайлівна, кандидат філологічних наук, доктор права, доктор габілітований (Німеччина, Український Вільний Університет), доцент кафедри міжнародного та європейського права, керівник Центру дослідження геноциду та прав людини факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Медведєва Марина Олександрівна, доктор юридичних наук, професор, професор Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка;
  2. Гутник Віталій Володимирович, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри міжнародного права Львівського національного університету імені І. Франка.

Публічний захист дисертації Б. Фішера відбудеться на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 293-29-12-2023-35 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom: