• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи

Разова спеціалізована вчена рада 051-28-12-2023-28 Волошин А. В.

Разова спеціалізована вчена рада з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Волошина Андрія Валерійовича «Міжнародна конкурентоспроможність українських промислових МСП: стан та перспективи» з метою присудження ступеня доктора філософії у галузі 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 051 «Економіка»

Разова спеціалізована вчена рада 051-28-12-2023-28 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол № 25 від 28 грудня 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА №514 від 28 грудня 2023.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 051 «Економіка»:

Волошин Андрій Валерійович, випускник аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Економіка» (2016-2020 рр.).

Науковий керівник:

Бураковський Ігор Валентинович – доктор економічних наук, професор кафедри економічної теорії факультету економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Храпкіна Валентина Валентинівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія» - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

Рецензент:

1. Ігнатьєва Ірина Анатоліївна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Корж Марина Володимирівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри світової економіки Державного торговельно-економічного університету;
  2. Штулер Ірина Юріївна, доктор економічних наук, професорка, перший проректор, професор кафедри фінансів, обліку та фундаментальних економічних дисциплін Вищого навчального закладу «Національна академія управління»;
  3. Перевозова Ірина Володимирівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри підприємництва та маркетингу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Публічний захист дисертації А. Волошина відбудеться 11 березня (понеділок) о 16 00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 051-28-12-2023-28 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom:

Наказ про видачу диплома доктора філософії Волошину Андрію Валерійовичу