Центр кар'єри та працевлаштування студентів та випускників НаУКМА

Ірина КАРТАВЦЕВА,
керівник
Ірина КОТЕЛЕВЕЦЬ,
методист

4 корпус, к. 105,
тел./факс (044) 462-51-95,

Центр кар’єри та працевлаштування студентів Національного університету «Києво-Могилянська академія» засновано в 1994 р. Це перший в Україні центр системної підтримки студентів та випускників в становленні їх як молодих фахівців.

Діяльність Центру:

• Допомога студентам та випускникам НаУКМА у пошуках роботи: організація та проведення презентацій компаній з метою знайомства студентів з компаніями - потенційними роботодавцями; інформування студентів щодо існуючих вакансій через дошки оголошень, електронні розсилки, розміщення інформації на сайті Центру кар’єри та працевлаштування студентів; щотижневе електронне видання вакансій для випускників «Alumni Job Announcement»
  • Формування якостей молодого фахівця та адаптація до сучасних вимог на ринку праці: організація семінарів, тренінгів та майстер-класів на теми «Резюме», «Успішне інтерв’ю», «Мистецтво презентації», «Комунікація», «Робота в команді», «Лідерство» тощо
  • Формування тісних, суспільно значимих традицій співпраці бізнесу та освіти: реалізація спільних з компаніями-роботодавцями освітніх проектів, спрямованих на отримання студентами професійних знань від провідних фахівців провідних компаній
  • Організація та проведення щорічного Ярмарку Кар’єр: кожного року в останню п’ятницю березня від 20 до 35 провідних компаній-роботодавців пропонують студентам та випускникам НаУКМА роботу на повний або неповний робочий день, тимчасову роботу, програми стажування, участь в різноманітних проектах.

Випускники НаУКМА мають високий рейтинг на ринку праці й мають можливість для самореалізації та кар’єрного росту як за напрямами фахової освіти, так й в інших галузях економіки та суспільного життя. Вони працюють у багатьох національних та мультинаціональних компаніях різних напрямів діяльності.