• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Конкурс Фонду пам’яті Сергія Рябова

Студентський Стипендіальний Фонд пам’яті Сергія Рябова засновано з коштів цільової благодійної допомоги випускниці НаУКМА 2006 року Дарини Краснолуцької з метою заохочення діяльності студентів, мотивованих на досягнення високих показників у науковій та навчальній діяльності. Фонд носить ім"я  Рябова Сергія Геннадійовича (5.08.1954 - 16.04.2008), професора кафедри політології НаУКМА, доктора філософських наук, засновника Центру «Інститут громадянської освіти» НаУКМА.

Лауреати Конкурсу 2020

• Сингаєвська Дарія, студентка 3 курсу бакалаврської програми «Політологія», за роботу :”Замкнуте коло протиборства українського громадянського та негромадянського суспільства“. Науковий керівник –Леся Бідочко, к. політ. н., викладачка кафедри політології.
  • Рижак Катерина, студентка 4 курсу бакалаврської програми «Політологія», за роботу :“Концепт громадянської освіти як один з найголовніших чинників формування громадянського суспільства”. Науковий керівник –Людмила Зубрицька, к. політ. н., викладачка кафедри політології.

Вітаємо!

Посилання на положення