Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 49

Кафедра політології

us

Загальна інформація

Викладачі

Анотації курсів

Публікації

Веб-сайт: http://political-science.ukma.edu.ua/

 

 

  Завідувач
Маргарита Валеріївна Чабанна
кандидат політичних наук, доцент
корпус 4, кімната 223
(044) 425 60 48
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
 

Методист
корпус 4, кімната 221
(044) 425 60 48
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Кафедра політології — одна з найпрогресивніших в Україні. Навчальний план бакалаврату гармонійно поєднує глибоко теоретичні дисципліни з курсами практичного спрямування. Загалом на бакалавраті підготовка ведеться за двома основними напрямами: «Сучасні підходи до дослідження політичного» та «Громадянське суспільство і держава». Магістерська програма «Політологія» пропонує студентам три спеціалізації: «Європейські студії», «Ціннісні й соціокультурні засади політики» та «Німецькі та європейські студії». Випускники останньої спеціалізації мають змогу отримати два дипломи – НаУКМА та Університету ім. Фрідріха Шиллера (м. Йєна, ФРН). Випускники кафедри працюють у державних установах, аналітичних центрах, політичних партіях, неурядових організаціях, науково-дослідних центрах, що займаються аналізом державної політики чи дослідженням політології державного управління. Частина випускників знаходить себе у політичній журналістиці.

Кафедра політології активно співпрацює з такими відомими інституціями, як Університет Міннесоти (США), Університет Південного Іллінойсу (США), Единбурзький університет (Велика Британія), Центр Раймона Арона (Франція), Люблінський університет ім. Марії Склодовської-Кюрі, Центрально-Європейський університет (Угорщина), Тартуський університет (Естонія) та іншими. Результатом цієї співпраці є оригінальні курси, побудовані на найсучасніших світових методиках. Щороку завдяки міжнародним зв’язкам кафедри кілька студентів бакалаврату мають змогу навчатися в закордонних університетах, а викладачі цих та інших навчальних закладів викладають у НаУКМА власні курси.

При кафедрі діють три наукові центри: Інститут громадянської освіти, Школа політичної аналітики та Центр міждисциплінарних досліджень світової політики, де студенти мають можливість не лише вдосконалити теоретичні надбання та закріпити практичні навички, а й випробувати себе як політичні коментатори та аналітики у засобах масової інформації.

Нині випускники кафедри політології працюють у Секретаріаті Президента України, апаратах Верховної Ради і Кабінету Міністрів, апаратах різних політичних партій. Крім того, наших випускників охоче беруть на роботу відомі наукові установи — Національний інститут стратегічних досліджень, Інститут політичних досліджень та етнополітології ім. Івана Кураса, Інститут держави і права НАН України. Виступи та політичні коментарі випускників факультету можна прочитати, почути і побачити в більшості вітчизняних засобів масової інформації.

 

© 2012-2020 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна