Стипендія iм. Миколи та Антонiни Надольських (вступникам на БП "Інженерія програмного забезпечення" ФІ НаУКМА)

Іменний Фонд (ендавмент) МИРОСЛАВИ ІВАНЦІВ

Іменний Фонд (ендавмент) МИРОСЛАВИ ІВАНЦІВ (надалі Фонд Іванців) Міжнародного Благодійного Фонду відродження Києво-Могилянської Академії для для підтримки досліджень (scholarships) в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» створено Міжнародним Благодійним Фондом відродження Києво-Могилянської Академії (далі - МБФВ КМА) у 2016 р. з метою підтримки наукових досліджень в НаУКМА.

Основою Фонду є отримана благодійна допомога у розмірі USD $99,046.57, що надійшли у вересні 2016 р. на рахунок Міжнародного Благодійного Фонду відродження Києво-Могилянської Академії з цільовим призначенням підтримки наукових досліджень в НаУКМА.