Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА)
Вул. Г. Сковороди, 2
м. Київ, 04070
тел.: 425-60-59,
факс.: 463-67-83
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 Схема університетського містечка

 

Віртуальний тур

 

Віртуальна екскурсія

Відтепер  «пройтися» подвірям Могилянки, «зайти» до її історичних будівель та відчути дивовижну привабливість атмосфери академії можна он-лайн – завдяки проекту «Віртуальна екскурсія».

 

Проект створено за ініціативи випускниці факультету правничих наук 2006 року Ірини Скоропад. Одне з головних його завдань, на думку Ірини – привернути увагу широкої громадськості  до  благодійного проекту «Реставрація» – збору коштів на ремонт та відбудову 11 історичних будівель, розташованих на території НаУКМА. Розпочали проект його автори зі Староакадемічного (Мазепиного)  корпусу (1703) – перлини українського архітектурного бароко, найвідомішої споруди університету.

 

Проект рівною мірою буде цікавим і для абітурієнтів, котрі хочуть «вживу» побачити місце свого навчання, і для любителів старовини, яким цікава історія України, і для всіх причетних до спільноти Могилянки – просто задля хорошого настрою.

 

Біля Староакадемічного корпусу НаУКМА

 

 

Ближчим часом проект «Віртуальні екскурсії Могилянкою» дістане своє продовження – Бібліотека Антоновичів, Святодухівська церква, поварня Братського монастиря

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна