Щодо недопущення завдання шкоди інтересам держави у сфері інформаційної безпеки.

У відповідності до листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-669 від 8.12.2017, в НаУКМА обмежено доступ до доменних зон «.ru» та «.ру». Ми не використовуємо також жодні російські поштові сервіси ( «Mail.ru», «Яндекс», «Rambler» тощо)

Підтримка веб-сайту   НаУКМА

Викладачі

Віктор Іванович КлочкоЗавідувач кафедри археології
доктор історичних наук, prof. doktor hab.nauk humanistycznych
Тематика наукових досліджень: археологія Європи доби бронзи, історія зброї, історія металургії

boltrik

Юрій Вікторович Болтрик
кандидат історичних наук, старший науковий співробітник (Інститут археології НАН України)
Тематика наукових досліджень: археологія раннього залізного віку Східної Європи, історія Скіфії, вивчення скіфських курганів на території України

buyiskih

Алла Валеріївна Буйських
доктор історичних наук, старший науковий співробітник (Інститут археології НАН України)
Тематика наукових досліджень: антична археологія, питання грецької колонізації Північного Надчорномор'я, дослідження Ольвії та Херсонесу Таврійського.

Михайло Юрійович Відейко
Тематика наукових досліджень: вивчення ранньоземлеробських суспільств Європи, Кукутень-Трипілля.

zaliznyak

Леонід Львович Залізняк
керівник МП «Історія. Археологія та давня історія України» доктор історичних наук, професор (Інститут археології НАН України) Тематика наукових досліджень: археологія кам'яної доби; стародавня історія України; україногенез.

Олександра Діонізіївна Козак
Тематика наукових досліджень: історична та фізична антропологія, методологія антропологічних досліджень, палеодемографія та палеопатологія.

kuharchuk Юрій Васильович Кухарчук
кандидат історичних наук, старший викладач, cтарший науковий співробітник (Інститут археології НАН України)
Тематика наукових досліджень: археологія палеоліту, технології кам'яної доби.

otroschenko

Віталій Васильович Отрощенко
доктор історичних наук, професор (Інститут археології НАН України)
Тематика наукових досліджень: археологія доби енеоліту-бронзи; походження індо-іранців, тюрські кочовики Надчорномор'я, давнє мистецтво України.

potehina

Інна Дмитрівна Потєхіна
Тематика наукових досліджень: історична та фізична антропологія давнього населення території України; вивчення антропологічних аспектів історії, питань походження, антропологічного складу та генетичних зв'язків носіїв давніх культур Східної Європи; дослідження палеодієти та резервуарного ефекту за даними стабільних ізотопів; вивчення поліморфізму мітохондріальної ДНК у первісних популяціях; палеодемографія та палеопатологія.

Аліна Олександрівна Сушко
кандидат історичних наук, старший викладач
Тематика наукових досліджень: вивчення історії та археології стародавнього Києва

fedorchenko Олена Сергіївна Федорченко
кандидат історичних наук, доцент

Тематика наукових досліджень: археологія кам'яної доби, історія археології, теорія і методи археологічних досліджень, зооархеологія.

Співробітники

borisovata