• Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Кісельова, Людмила. Поетика й ідеологія міфу Василя Герасим’юка. – К. : НаУКМА, 2016. – 106 с.

Kiseliova Ludmila

У монографії досліджено співвідношення «поетики» та «ідеології» у просторі авторського міфу.

Поетичний міф Василя Герасим’юка уперше проаналізований як система інваріантних мотивів і органічна цілісність. Книжка зацікавить філологів і культурологів, однак її адресовано не лише вузькому колу фахівців чи шанувальників творчості Герасим’юка. Вона написана для тих, хто вірить у спроможність Слова творити й перетворювати людський світ.

Монографію підготовлено в рамках виконання наукового проекту «Література та ідеологія в українській гуманітарній думці ХХ–ХХІ століть» (реєстраційний номер в УкрІНТЕІ: 0115U000388).