• Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Психосоціальна підтримка в умовах надзвичайних ситуацій: підхід резилієнс : посібник з проведення тренінгу / [Н. Гусак, В. Чернобровкіна, В. Чернобровкін, А. Максименко, С. Богданов, О. Бойко ; за заг. ред. Н. Гусак] ;

Resiliens posybnyk 2Print

Нац. ун-т «Києво-Могилянська академія». – Київ : НаУКМА, 2017. – 174 с.

У посібнику представлено основні підходи й стратегії роботи соціальних працівників та інших фахівців в умовах надзвичайних ситуацій.

Особливу увагу зосереджено на резилієнс, розглянуто основні принципи психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, а також різні форми інтервенцій залежно від впливу надзвичайних ситуацій на людину, родину і громаду.

Посібник містить основні характеристики й програму тренінгу, опис змісту проведення тренінгу відповідно до кожного тематичного модуля, рекомендованих форм роботи, перелік використаних ресурсів.

Це видання призначене для соціальних працівників та може бути корисним для всіх, хто цікавиться сучасними підходами до надання психосоціальної підтримки особам, які зазнали впливу надзвичайних ситуацій.