• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Вища математика для нематематичних спеціальностей : навч. посіб. / С. С. Дрінь, С. М. Дяченко, Ю. О. Захарійченко, Р. К. Чорней. – К. : НаУКМА, 2017. – 218 с. – (Серія «Могилянський підручник»)

higher math

ISBN 978-966-2410-99-0 (Серія «Могилянський підручник»)

ISBN 978-966-2410-84-6

Навчальний посібник містить матеріали із семи розділів курсу вищої математики: лінійна і векторна алгебра, аналітична геометрія, вступ до математичного аналізу, інтегральне числення, ряди, функції багатьох змінних, диференціальні рівняння. Теоретичний матеріал викладено в доступній формі, з великою кількістю прикладів, задач та ілюстрацій.

Цей посібник насамперед потрібний студентам економічного факультету, також його можуть використовувати всі категорії студентів, зокрема нематематичних спеціальностей, які тією чи іншою мірою вивчають курс вищої математики. Рекомендовано також для самостійного опанування відповідного матеріалу та для підготовки до семестрових іспитів із курсу «Вища математика».