Архів новин 2004 - 2012

«Кришталевий Сковорода»

Дата публікації: 20.06.2008, 18:48

26 червня відбудеться церемонія нагородження студентів, викладачів та випускників, що зробили найбільший внесок у розвиток Могилянки за навчальний рік

«Кришталевий Сковорода» 2008 – церемонія нагородження студентів, викладачів та випускників, що зробили найбільший внесок у розвиток Могилянки протягом навчального року.  «Кришталевий Сковорода» пройде за всіма традиціями церемоній нагородження: у кожній номінації звання кращого виборюватимуть 3-5 претендентів. У більшості номінацій переможець обиратиметься через Могилянську соціальну мережу thePathos.org за адресою thepathos.org/vote. До входу у Культурно-мистецький центр НаУКМА вестиме червона доріжка, усі учасники і гості мають бути одягнені офіційно. Оголошувати переможця будуть запрошені гості. Лауреат отримає нагороду і можливіть сказати декілька слів для привітання.

По закінченні церемонії нагородження відбудеться шоу-програма, що зробить цей захід незабутнім.

Місце проведення: Актова зала Культурно-мистецького центру НаУКМА, вул. Іллінська, 9.
Дата проведення: 26 червня, 18.30
Вхід за запрошеннями