Архів новин 2004 - 2012

Відкриття аудиторій

Дата публікації: 20.06.2008, 19:14

19 червня відбулося офіційне відкриття аудиторій Школи соціальної роботи НаУКМА, відремонтованих завдяки фінансовій підтримці ВАТ ПБК «Славутич»

В Школі соціальної роботи відбулася приємна подія. 19 червня 2008 р. студенти та викладачі, а також представники ВАТ ПБК «Славутич» відзначили офіційне відкриття відремонтованих і устаткованих  аудиторій 307, 309 та комп’ютерного класу Школи соціальної роботи.

Здійснити ремонт та придбати нові меблі вдалося за фінансової підтримки ВАТ ПБК «Славутич». Завдяки реалізації цього проекту значно покращилися умови навчання студентів, в аудиторіях стало тепліше, встановлено зручні меблі та нові системи освітлення аудиторій.

Студенти та викладачі Школи соціальної роботи висловлюють щиру подяку керівництву та персоналу ВАТ ПБК «Славутич», а також будівельникам, зусиллями яких цей проект став можливим.