Архів новин 2004 - 2012

Конвокація 2008

Дата публікації: 25.06.2008, 11:39

28 червня відбудеться чотирнадцята церемонія вручення дипломів випускникам

За традицією 28 червня, День Конституції України, в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» найурочистіший день — Конвокація. Вся могилянська спільнота святкує. Нинішній випуск вихованців університету — чотирнадцятий в історії відродженого закладу. Стіни своєї Alma Mater полишає 918 могилянців: 489 бакалаврів, 71 спеціаліст, 358 маґістрів. Нова ґенерація  випускників понесе у світ цінності та принципи, сповідувані Академією — відданість Україні, духові свободи і натхненному творчому пошукові, професіоналізму. Випускники НаУКМА отримають «Диплом Києво-Могилянської академії» та дипломи державного зразка, 105 з них —«Дипломи НаУКМА з відзнакою» (50 бакалаврів та 55 маґістрів) під час загальноуніверситетської церемонії з рук президента професора Сергія Квіта.
Могилянка має багато «конвокаційних» традицій — успадкованих від давньої Академії чи народжених сучасним студентством. Одна з них — одягання величезного бонета (традиційного у давніх європейських університетах) на пам’ятник славетному могилянцеві, філософові Г. Сковороді.
Ще одна традиція — запрошення для напутнього слова випускникам найповажніших, найавторитетніших українців. Почесним промовцем на цьогорічній Конвокації буде міністр оборони України п. Юрій Єхануров.
Відбудеться нагородження переможця конкурсу на Премію імені Миколи Кравця «За практичний внесок у справу розбудови України (за наукову діяльність)». І, нарешті, на ознаку початку «дорослого» життя колишні студенти перекинуть китички на бонетах та попрощаються з символом університету — черепахою Альмою (могилянці переконані: якщо загадати бажання, доторкнувшись до Альми — воно обов’язково збудеться!).

Програма Конвокації:
11.30–12.15 — традиційна акція «Григорій Сковорода — випускник КМА» — одягання бонета як символ єднання багатьох поколінь могилянців
10.00–17.30 — вручення «Дипломів НаУКМА» та державних дипломів бакалаврам, спеціалістам та маґістрам на факультетах
18:00-19:00 – урочиста загальноуніверситетська церемонія вручення «Дипломів НаУКМА з відзнакою» бакалаврам та магістрам НаУКМА, дипломів магістра МВА випускникам Києво-Могилянської бізнес-школи
18:15-18:25 – інавґурація Почесного доктора НаУКМА, видатної української письменниці, літературного критика, п. Михайлини Коцюбинської
19:00-19:05 – вітання від професорів – Почесний доктор НаУКМА Вім Гроот (Нідерланди)

Культурна програма:
19.30 – Виступ ансамблю бальних танців НаУКМА,  Академічна площа
20.00 – Прем’єра вуличної вистави «Руслан і Людмила» у постановці Студентського театру НаУКМА (худ. керівник А. Приходько, режисер М. Волкова), Академічна площа
20.30-23.00 – концерт гурту «Тартак» та вечірка від Радіо «К:)ВІТ»,  Академічна площа
Виставка театрального костюму «Скроєний образ» – творчий проект студентів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, Галерея мистецтв ім. Олени Замостян
вул. Іллінська, 9

Шоста щорічна виставка творчої фотографії Студентського фотоклубу «Вибране», Наукова бібліотека НаУКМА, 1-й корпус, 1-й поверх.

Генеральний партнер свята – ТОВ «Арма Моторс»,
Партнер свята – Українська книгарня та видавництво «Смолоскип»