Архів новин 2004 - 2012

«Принцип верховенства права та права людини»

Дата публікації: 20.10.2008, 18:49

24 жовтня відбулося відкриття Першого міжнародного науково-практичного форуму, організованого Студентським науковим товариством правників

Перший міжнародний науково-практичний форум «Принцип верховенства права та права людини»,
присвячений дослідженню підходів до визначення принципу верховенства права.

24 жовтня відбулося урочисте відкриття Форуму в Староакадемічному корпусі НаУКМА.

Протягом трьох днів учасники форуму матимуть можливість обмінятися досвідом працюючи у секціях за напрямами та взяти участь у різноманітних дискусіях і професійних тренінгах. В рамках форуму представники Благодійної організації «Український Центр Порозуміння» проведуть для учасників тренінг «Відновне правосуддя».

Не менш цікавою буде культурно-мистецька частина заходу:
екскурсії Подолом, похід у театр, відвідання Києво-Печерської лаври, художніх виставок.
Також, організатори підготували «могилянські» розваги:
виступ Ансамблю старовинної музики, вистава театральної групи Академії.

Cвої роботи представлять студенти, молоді науковці та практикуючі юристи з України, Білорусі, Росії, Казахстану та Чехії.

Організатором Форуму є Студентське наукове товариство правників НаУКМА, діяльність якого зосереджена на донесенні до студентської громади всієї важливості поєднання юридичної практики з науково-дослідницькою роботою.

Інформаційними партнерами виступають
професійне видання «Юридична газета» та молодіжний журнал «Я, Студент!».

Форум відбудеться за підтримки
провідних юридичних компаній України:
Юридичної фірми «Орлов, Михайленко та партнери» та Юридичної фірми Magisters;

Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ);

громадських організацій:
Лабораторії законодавчих ініціатив та Центру політико-правових реформ.