Архів новин 2004 - 2012

«Таємничий острів: побачення на Зміїному»

Дата публікації: 28.10.2008, 16:07

30 жовтня відбудеться відкриття фотовиставки учасників Першої молодіжної дослідницької екологічної експедиції «Зміїний–2008»

30 жовтня о 18:00
у галереї „ПідWALL”
Національного університету „Києво-Могилянська академія”
відбудеться відкриття
фотовиставки
«ТАЄМНИЧИЙ ОСТРІВ: ПОБАЧЕННЯ НА ЗМІЇНОМУ»
Автори фотографій - учасники екологічної експедиції
Будинкевич Г., Дишко О., Заклецький О.

Що таке острів Зміїний? Для мореплавця –  шістнадцять гектарів суходолу серед сотень квадратних кілометрів солоної води. Для географа – єдиний справжній острів у Чорному морі. Для правника – селище Біле Кілійського району Одеської області. Для політика – найвіддаленіша виборча дільниця країни, біля десятка виборців. Для прикордонника – крайній південно-західний форпост України. Для історика – Фідонісі, священний острів Ахілла Понтарха, покровителя моряків. Для перелітного птаха – остання зупинка перед виснажливим шляхом на південь, а потім – останній відпочинок на довгому шляху додому. Для мідій, актіній, губок, крабів та водоростей – єдиний шматок твердого субстрату серед безмежних пісків та мулу Чорноморського дна.

А для нас, екологів? Давайте подивимось разом!

Матеріалом виставки стали документальні та художні фото, зроблені учасниками Першої молодіжної дослідницької екологічної експедиції «Зміїний–2008», за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні (28 серпня – 24 вересня 2008 року).

Керівник дослідницького проекту: Євген Дикий, к.б.н.

Менеджер фотовиставки: Будинкевич Галина, студентка маґістерської програми «Екологія», член  «ЕкоКлубу Зелена Хвиля».

Учасники проекту: Українська молодіжна екологічна ліга, НГО «Дайвклуб “Атлантида”», «ЕкоКлуб Зелена Хвиля», студенти екологи НаУКМА.

Виставка триватиме до 8 листопада 2008 р.
Адреса:
Культурно-мистецький центр Національного університету „Києво-Могилянська академія”, вул. Іллінська, 9. Тел.: 425-2154.