Архів новин 2004 - 2012

Проект «Простір твоєї кар’єри»

Дата публікації: 05.11.2008, 15:49

Визначено переможців конкурсу «Сучасний роботодавець очима майбутніх професіоналів»

Завершився конкурс «Сучасний роботодавець очима майбутніх професіоналів» http://prostir.ukma.kiev.ua/node/5 в рамках спільного проекту НаУКМА та Джей ТІ Інтернешнл Компані Україна «Простір твоєї кар’єри».

Конкурсна комісія в складі - Іванової Наталії Юріївни, декана факультету економічних наук, кандидата економічних наук, доцента – голови конкурсної комісії, Пан Лілії Володимирівни, завідувача кафедри маркетингу та управління бізнесом, кандидата економічних наук, доцента, Матвєєвої Юлії Іванівни, завідувача експериментальної навчальної лабораторії «Правнича клініка», старшого викладача кафедри державно-правових наук, кандидата юридичних наук, Надич-Петренко Лідії, менеджера компанії «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна», Засухи Катерини, менеджера з комунікацій ЗАТ «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» визначили переможців конкурсу.

Це:
1. Горобець Ольга та Формагей Олена, ФЕН-4
Тема роботи: «Ідеальний роботодавець очима сучасної молоді»

2. Балацька Анна, ФПвН-4
Тема роботи: «Особливості трудової правосуб'єктності роботодавця»

3. Марчук Анна, ФЕН-4
Тема роботи: «Вплив сучасного роботодавця на становлення і розвиток професіоналізму»

Бажаємо Вам нових перемог!