Архів новин 2004 - 2012

До 400-річчя КМА

Дата публікації: 06.11.2008, 16:18

Затверджено склад Організаційного комітету з підготовки та відзначення 400-річчя НаУКМА

5 листопада 2008 року Президент України Віктор Ющенко затвердив склад Організаційного комітету з підготовки та відзначення 400-річчя Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Розпорядження Президента України № 316/2008-рп
Про Організаційний комітет з підготовки та відзначення 400-річчя Національного університету «Києво-Могилянська академія»
Затвердити склад Організаційного комітету з підготовки та відзначення 400-річчя Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Склад Організаційного комітету з підготовки та відзначення 400-річчя Національного університету «Києво-Могилянська академія»:
БОГУЦЬКИЙ Юрій Петрович - заступник Глави Секретаріату Президента України, співголова Організаційного комітету
ВАСЮНИК Іван Васильович - Віце-прем'єр-міністр України, співголова Організаційного комітету
БРЮХОВЕЦЬКИЙ В'ячеслав Степанович - почесний президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» (за згодою)
ВІТРЕНКО Юрій Миколайович - заступник Міністра економіки України
ЖУЛИНСЬКИЙ Микола Григорович - Радник Президента України, голова Національної ради з питань культури і духовності
КВІТ Сергій Миронович - президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» (за згодою)
КУНІЦИН Сергій Володимирович - голова Севастопольської міської державної адміністрації
КУРДІНОВИЧ Олександр В'ячеславович - заступник Голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України
ЛУКОМСЬКИЙ Василь Григорович - завідувач відділу освіти і науки Головної служби з питань освіти, науки та інноваційного розвитку Секретаріату Президента України, секретар Організаційного комітету
МАТВІЙЧУК Володимир Макарович - заступник міністра фінансів України
РОМАНЕНКО Євген Олександрович - голова Подільської районної державної адміністрації м. Києва
САВЧЕНКО Олександр Володимирович - заступник голови Національного банку України (за згодою)
СТРІХА Максим Віталійович - заступник Міністра освіти і науки України
УЛЬЯНЧЕНКО Віра Іванівна - голова Київської обласної державної адміністрації
ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ Леонід Михайлович - голова Київської міської державної адміністрації
ШПАК Анатолій Петрович - перший віце-президент Національної академії наук України (за згодою).