Архів новин 2004 - 2012

Пам’яті Соломії Павличко

Дата публікації: 19.11.2008, 12:07

27-28 січня 2009 року пройдуть наукові читання, присвяченні пам’яті С.Павличко. Заявки на участь у читаннях приймаються до 24 листопада

Національний університет “Києво-Могилянська академія”
Кафедра літератури та іноземних мов

У межах щорічної наукової конференції
“Дні науки в НаУКМА”

проводить

27 – 28 січня 2009 року
наукові читання,

присвячені світлій пам’яті професора Національного університету «Києво-Могилянська академія»,
відомої дослідниці теорії та історії літератури, перекладачки, публіцистки, знаної діячки української культури
Соломії Павличко

Заявки про участь у наукових читаннях просимо подавати до 24 листопада 2008 року

Тексти доповідей, виголошених під час наукових читань, будуть опубліковані у тематичних збірниках «Наукові записки НаУКМА. Філологічні науки» та «Маґістеріум НаУКМА. Літературознавчі студії».

Вимоги до оформлення матеріалів:
шрифт Times New Roman, розмір шрифту – 14, інтервал між рядками – півтора.
Тексти доповідей можливо подавати по завершенні наукових читань.
Прохання надсилати теми доповідей на електронні скриньки: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідки за телефоном:
8 (044) 425 02 64 – кафедра літератури та іноземних мов НаУКМА
(корпус 3, кім.117; вул. Г.Сковороди, 2; Київ, 04070, Україна)