Архів новин 2004 - 2012

Дотики. Смисли. Споглядання.

Дата публікації: 19.11.2008, 15:16

Кафедра філософії та релігієзнавства НаУКМА запрошує взяти участь у підготовці збірника на пошану пам’яті її фундатора - професора Вілена Сергійовича Горського

ДОТИКИ. СМИСЛИ. СПОГЛЯДАННЯ:
збірник на пошану пам’яті Вілена Горського (1931-2007)

Вілен Горський створював можливості.
Він дарував розуміння, бо мав талант стирати відчуженість.
Він допоміг зреалізуватися багатьом особистостям і ще більшій кількості текстів.
Його піклування часто залишалося непоміченим, бо ніколи не було обтяжливим.
На щастя, у сфері його відповідальної опіки перебували не лише близькі люди -
колеги чи учні – але й уся українська традиція філософування.
І дотики його турботи ми відчуваємо досі.

Кафедра філософії та релігієзнавства Національного університету «Києво-Могилянська академія» запрошує взяти участь у підготовці збірника на пошану пам’яті її фундатора - професора Вілена Сергійовича Горського.

Плануються такі розділи:
• Вілен Горський: учений, учитель, особистість.
До цієї частини ввійдуть спогади, біографічні нариси, статті, присвячені аналізу творчого доробку В. Горського.

• Продовжуючи справу В.Горського.
Цей розділ уміщуватиме новітні авторські дослідження у напрямах, пріоритетних для творчості В.Горського (історія української філософії; філософські ідеї в давньоруській культурі; методологічні проблеми історико-філософського пізнання, філософія як феномен культури).

Тексти просимо надсилати до 25 грудня 2008 року електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; копія - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; тема –збірник пам’яті В.Горського.

Обсяг текстів: до 1 друкованого аркуша (40 000 знаків).

Вимоги до оформлення текстів:
- шрифт – Times New Roman, кегль 12, міжрядковий інтервал – 1,5;
- документ із розширенням .doc;
- посилання посторінкові, нумерація посилань – наскрізна;
- текст має супроводжуватися відомостями про автора (прізвище, ім’я, по-батькові,  науковий ступінь, вчене звання, місце роботи, посада) та контактними даними (e-mail, телефон).

Редколегія залишає за собою право відбору матеріалів.

Координатор проекту:
Людмила Архипова, доцент каф. філософії та релігієзнавства НаУКМА.