Архів новин 2004 - 2012

Студентське Наукове Товариство Правників НаУКМА презентує

Дата публікації: 24.11.2008, 09:22

25 листопада — лекція Богдана Березенка, випускника НаУКМА «Електронне урядування: он-лайн доступ громадян до публічної інформації. Польський досвід»

25 листопада, вівторок в рамках проекту «Публічні лекції від СНТ» відбудеться лекція Богдана Березенка, випускника НаУКМА 2002 року (правознавство), аспіранта Європейського Колеґіуму Польських та Українських Університетів (Люблін, Польща) «Електронне урядування: он-лайн доступ громадян до публічної інформації. Польський досвід».

Лекція присвячена аналізу наявного польського законодавства, що врегульовує он-лайн доступ громадян до публічної інформації, та його функціонуванню в межах концепції «Електронне урядування».

Також буде здійснена спроба провести паралелі із сучасним українським законодавством, відшукати у ньому здобутки та прогалини і накреслити можливі перспективи розвитку даної концепції в Україні.

Початок лекції: 16.30
Місце проведення: аудиторія 100, 4 корпус НаУКМА, вул. Волоська, 8/5