Архів новин 2004 - 2012

НаУКМА в ЗМІ

Дата публікації: 05.12.2008, 13:12

Газета «День» продовжує висвітлення на своїх шпальтах інформації про Міжнародну конференцію «Геополітика, примирення та пам’ять», яка розпочала свою роботу 4 грудня в Культурно-мистецькому центрі Національного університету «Києво-Могилянська академія».

У свіжому номері читайте інформаційне повідомлення під назвою «Пробачити, не забуваючи». Також автор матеріалу Ігор СЮНДЮКОВ зауважує, що у найближчих номерах «Дня» готується докладний звіт про конференцію.

Таким чином, можна з упевненістю сказати, що конференція в НаУКМА набула загальноукраїнського розголосу та міжнародного значення.

Прес-центр НаУКМА